Menü

Prive Medicine uzmanlarına online danışın

Alanında uzman sağlık danışmanlarından hızlı ve kolayca randevu alın ve onlara sorunlarınızı online olarak zahmetsizce danışın.

Sık Sorulan Sorular
Telemedicine veya online görüşme nedir? Avantajları nelerdir?

Bir danışman ya da uzmanla sağlık sorunları hakkında yaptığınız uzaktan online görününtülü görüşmeye veya danışmanlığa telemedicine denir. Bu yöntem, hastaneye ya da bir kliniğe fiziksel olarak gidemeyeceğiniz zamanlar için iyi bir alternatiftir. 

Online görüşmenin faydalarından bazıları şöyledir;

  • Bir danışman ya da uzmana evinizin rahatlığında her yerden ulaşabilir ve her tür sorunlarınızı danışabilirsiniz.
  • Zaman kaybı yaşamazsınız.
  • COVID-19 gibi bulaşıcı hastalıkardan korunursunuz.
  • Daha az ödersiniz.
Online görüşmeyi nasıl yaparım? Hangi aşamaları takip etmeliyim?

Prive Medicine internet sitesi veya mobil uygulamasından online danışmanlık randevusu alabilirsiniz.

Anasayfada 'Buradan başlayın' butonu ile uzmanlıklar sayfasına gidin. İster ilgili uzmanlık alanına gidip o alandaki danışmanları görüp filtreleyebilir, isterseniz arama satırından bir uzmanlık alanı ya da danışman arayabilirsiniz. İstediğiniz danışmanın profiline giderek hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir uzman ya da danışman seçtikten sonra, online görüşme yapmak için sağ taraftaki kutucuktan randevu tarihi ve saati seçin. 'Sorunlarınızı kısaca belirtin' kısmına sorunlarınızdan bahsedin. Dilerseniz hemen altta bulunan 'Dosya Seç' butonuna basarak tahlil sonuçlarınızı, raporlarınızı ya da görüntülemelerinizi ekleyin. Görüşme öncesi danışmanınız bu bilgiye ve raporlara erişebilecek. Daha sonra 'Randevu Oluştur' diyerek ödeme adımına geçin. Ödemeyi tamamladıktan sonra danışmanın görüşme talebinizi onaylamasını bekleyin. Talebiniz onaylandığında kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Görüşme saatinden önce tüm kontrollerinizi yapın ve görüşme saatinde Görüşmelerim sekmesinden Görüşmeye Git butonu ile görüşme ekranında hazır olun ve danışmanınız gelince görüşmenizi yapın. Ekranın sağ tarafında bulunan mesajlaşma alanı görüşme sonrası 7 gün boyunca aktif olacaktır. Görüşme sonrası sorularınız ya da tahlil sonuçlarınızı buradan danışmanınıza ulaştırabilirsiniz. Danışmanınız yoğunluk durumuna göre en kısa sürede size yanıt verecektir.

Acil durumlarda online görüşme yapabilir miyiz?

Hayır.

Hem online görüşme hem de mesajlaşma alanı hiç bir zaman acil durumlar için kullanılmaz. Acil durumlarda mutlaka 112'yi arayın ya da bir acile başvurunuz. 

©2022 Galenos Farma. All rights reserved.
Bu site Comwize E-Ticaret Yazılımı ERP'si ile hazırlanmıştır.