Menü
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz, Prive Medicine çatısı altında bir araya gelmiş uzmanlarız. Prive Medicine, ‘Herkes için Profesyonel Danışmanlık’ anlayışıyla, sağlık sorunlarınıza yönelik danışmanlık sunan bir dijital platformdur.

 

Amacımız nedir?

Prive Medicine, uzmanlarından aldığı gücü en son teknolojiyle birleştirerek, herkesin sağlık alanında en doğru danışmanlığa uygun maliyetle ve online olarak kolayca ulaşabilmesini amaçlar ve sağlar.

 

Ne Yapıyoruz?

Hazırlamış olduğumuz platformda, alanında uzman danışmanlardan online danışmanlık alabilmenizi sağlıyoruz. Böylelikle mesafe engeline takılmadan, hastane ya da ofise gitmenize gerek olmadan, nerede olursanız olun danışmanınıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu platformda tüm tıbbi geçmişinizi saklayabileceğiniz dijital ve güvenli bir ortam bulabilirsiniz. Bu sayede hizmet aldığınız uzmanlar tıbbi geçmişinize ulaşarak size en doğru ve en sağlıklı önerilerini sunabiliyor.

Online olarak yaptığınız bu danışma görüşmelerinde sağlık sorunlarının bir kısmı doğru tavsiyelerle çözüme kavuşabilir ya da doğru bir rehberlikle çözümü kolaylaştırılabilir. Ancak gereklilik halinde detaylı değerlendirme ve muayene için bir sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekebilir. Bu platform bir danışmanlık platformudur ve uzmanlarımız acil durumlarda hizmet vermez, görüşme ve yazışmalarda uzmanların söylediği her şey öneri niteliğindedir. 

Online danışmanlık görüşmeleri, video konferans ve yazışma şeklinde yapılır. Görüşme sonrası 7 gün boyunca site ya da uygulama üzerinden mesajlaşma yoluyla danışmanınıza ulaşabilirsiniz.

©2022 Galenos Farma. All rights reserved.
Bu site Comwize E-Ticaret Yazılımı ERP'si ile hazırlanmıştır.